Заказать звонок
Заказать звонок
Парковий відпочинок від Компанії Забава в м. Луцьку2017-06-06

Луцьк – стародавнє і, водночас, сучасне місто, котре поєднало в собі справжню, європейську вишуканість і щирий український колорит. Це місто, безумовно, одне із найзатишніших міст України. Ритм життя тут повільний і метушня майже не відчувається.

Спокій і тишу можна відчути і у центральному парку імені Лесі Українки. Парк був заснований у 1964 році і є місцем, де лучани і гості міста проводять своє дозвілля.

Для того, щоб подарувати місту та його гостям адреналін та дозволити поринути у незабутній світ комп'ютерної графіки і шалених пригод  у міському парку компанією «Забава» було установлено переїзний мобільний кінотеатр. Це – новинка у сфері розваг для українського відвідувача.

Наявність спецефектів (наприклад:  динаміка крісел, ефект мишей, ефект дощу, ефект вітру, туману, блискавки, снігу та ін.) не дозволить відвідувачам забути про враження від перебування у 5Dкінотеатрі і дозволить поринути у світ віртуальної реальності, адже кінотеатр 5dзалишає тільки позитивні емоції. Ви зможете потрапити у казковий світ фентезі або ж спробувати врятуватися від нашестя кривавих монстрів, прокататися з вітерцем на американських гірках або ж пройти через складні випробування. Тут знайде щось для себе і дорослий і малий, адже у кінотеатрі є багато фільмів для будь – якої вікової категорії.

До речі, мобільний кінотеатр компанії «Забава» можна орендувати для Вашого свята і розважити гостей оригінально, даруючи їм незабутні емоції. Сьогодні орендувати пересувний, мобільний кінотеатр можна не тільки в м. Чернівці та області, а й в інших містах України.

Ви вже спробувати потрапити у чудернацький світ віртуальної реальності? Ні? Тоді вперед. Компанія «Забава»робить світ цікавішим і дбає про Ваше дозвілля.