Заказать звонок
Заказать звонок
Фестиваль «Кам’янецька турка» та Компаныя Забава2017-05-17

Протягом кількох днів на початку сонячного травня у мальовничому, середньовічному Кам'янці - Подільському (який, до речі, посідає третє місце в Україні по кількості історичних пам'яток) відбувся оригінальний, але тим не менш, цікавий Гастрономічно-кавовий фестиваль «Кам’янецька турка» на площі "Польський ринок".

Польський історик Даріуш Колодзейчик вважає, що турецька кава вперше з’явилась на території України саме у Кам’янці-Подільському, адже історично відомий факт: місто розташовувалося на перехресті торгівельних шляхів між Сходом та Заходом.

Саме у цьому казковому місті і було засновано першу кав’ярню (а саме - 1672 року).

У фестивалі взяла участь і компанія "Забава", не пропонуючи гостям міста запашну каву, однак, натомість, даруючи можливість спробувати щось оригінальне - поринути у світ комп'ютерної графіки і шалених пригод у мобільному 5д кінотеатрі.

Кінотеатр такого типу - щось зовсім нове для українського відвідувача. Тепер не потрібно шукати кінотеатри по торгових центрах, він сам приїде до тебе!

Мобільний, компактний та актуальний від завжди зацікавить відвідувачів та не залишить нікого байдужим.

До речі, саме ви можете орендувати таку розвагу на день народження або весілля і розважити гостей оригінальним способом.

Сьогодні орендувати пересувний, мобільний кінотеатр можна не тільки в м. Чернівці та області, а й в інших містах України.